Informacja prasowa

Eiffage Polska Budownictwo w Porto Office

Jedna z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie, firma Eiffage Polska Budownictwo wynajmie powierzchnię biurowcu Porto Office.

21 kwietnia 2020

Jedna z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie, firma Eiffage Polska Budownictwo, wynajmie ponad 400 mkw. powierzchni w krakowskim Porto Office. JLL jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w kompleksie. Najemcę reprezentowała firma Savills.

„Zdecydowaliśmy się wynająć powierzchnię w budynku Porto Office głównie ze względu na liczne udogodnienia, dobrą infrastrukturę, przede wszystkim jednak na kameralną atmosferę roztaczającą się w kompleksie. Otaczający budynek ogród i tereny zielone, a także bliskość terenów rekreacyjnych, przyczynią się z pewnością do stworzenia idealnego środowiska do pracy, rozwoju biznesu, a także odpoczynku naszych pracowników. Eiffage jako jedna z wiodących firm wykonawczych w Europie szczególny nacisk kładzie na jakość wykonawstwa i zastosowanych materiałów”, mówi Aleksandra Bednarek, Kierownik Działu Administracji, Eiffage Polska Budownictwo.

Nowoczesny projekt biurowy pod nazwą Porto Office, to zespół dwóch kameralnych budynków klasy A. Porto Office A posiada cztery piętra naziemne o powierzchni prawie 7 000 mkw. Na podziemnej kondygnacji znajduje się 189 miejsc parkingowych. Dzięki użyciu najbardziej nowoczesnych technologii budynek ubiega się o certyfikat zielonego budynku LEED na poziomie złotym.

„Porto Office to budynek, który doskonale odpowiada aktualnym potrzebom pracowników biurowych – duże powierzchnie, zielone otoczenie biurowca, bardzo dobre połączenie z lotniskiem i możliwość dotarcia do budynku na rowerze, to z pewnością główne atuty tej lokalizacji. Porto Office wyróżnia się na tle konkurencji również ze względu na najwyższe standardy rozwiązań architektonicznych. Cieszymy się, że Eiffage Polska Budownictwo docenił unikatowe cechy biurowca Porto Office”, mówi Joanna Tomala, Konsultant, JLL.

„Firma Eiffage Polska wybrała projekt Porto Office A m.in. ze względu na jego kameralność oraz lokalizację, która zapewnia dogodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Ważnym elementem były również bogate w zieleń przestrzenie wspólne”, mówi Agnieszka Kuehn, Menadżer Regionalny, Dział Powierzchni Biurowych, Savills Polska.


O JLL

JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa. JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą ponad 93 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated. Więcej informacji znajduje się na stronie www.jll.com