Fresenius Kabi rośnie w Strykowie

Fresenius Kabi, wiodąca firma farmaceutyczna odnowiła i rozszerzyła umowę najmu w Diamond Business Park Stryków. JLL reprezentował najemcę przy renegocjacji

28 sierpnia 2018

Po ekspansji Fresenius Kabi zajmie łącznie 13 000 mkw. powierzchni magazynowej (o 3 400 mkw. więcej niż wcześniej).

„Ekspansja w ramach Diamond Business Park Stryków została podyktowana dynamicznym rozwojem firmy Fresenius Kabi oraz atrakcyjnymi warunkami najmu oferowanymi przez ten park magazynowy. Kluczowe było przede wszystkim jego położenie – w stosunkowo niedalekiej odległości od fabryki naszego klienta w Kutnie. Sam magazyn natomiast znajduje się w najlepszej lokalizacji logistycznej w kraju - sąsiedztwo skrzyżowania autostrad A1 i A2 umożliwia bowiem sprawną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę”, tłumaczy Paulina Dziubińska, Dyrektor w Dziale Powierzchni Magazynowo - Przemysłowych, JLL.

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, składa się z dwóch magazynów już istniejących oraz jednego planowanego. Docelowa powierzchnia najmu parku będzie wynosić 160 000 mkw. W ramach inwestycji znajduje się również dogodna przestrzeń socjalno-biurowa, która może być dostosowana do indywidualnych oczekiwań klientów.