Galeria Fordon z nowym najemcą

Do bydgoskiego centrum handlowego wejdzie Pepco, a Play przedłuży umowę. W procesie negocjacji kontraktów właścicielowi obiektu doradzali eksperci JLL

11 stycznia 2019

Popularna sieć dyskontów Pepco dołącza do grona najemców Galerii Fordon w Bydgoszczy, gdzie w kwietniu tego roku uruchomi sklep o powierzchni 400 mkw. Ponadto, dotychczasowy najemca centrum, salon operatora Play, przedłużył umowę najmu na kolejne lata. W procesie negocjacji i renegocjacji kontraktów właścicielowi Galerii Fordon doradzali eksperci z firmy JLL, która jest także zarządcą obiektu.

Pepco to europejska sieć dyskontów oferujących odzież dla całej rodziny, asortyment dla domu oraz artykuły dekoracyjne w atrakcyjnych cenach. W Polsce firma posiada już blisko 900 sklepów.

„Cieszymy się, że do grona najemców Galerii Fordon dołączy znana i ceniona przez klientów marka. Zawarta umowa jest wynikiem zaplanowanej i konsekwentnie wdrażanej strategii najmu, której celem jest zapewnienie klientom centrum kompleksowej i zbalansowanej oferty handlowej", mówi Mariusz Czerwiak, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Galeria Fordon, która działa 2008 roku, oferuje 5 200 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia. W obiekcie znajdują się m.in. sklepy z odzieżą i obuwiem, serwisy telefoniczne, usługi bankowe oraz ubezpieczenia, drogeria, fryzjer, a także klub fitness, szkoła tańca oraz kawiarnia.