Galeria Wisła: Najbliższe tygodnie pełne zmian

Od 23 lutego klienci Galerii Wisła mogą zaopatrywać się w eleganckie obuwie w powiększonym salonie Prima Moda.

27 lutego 2019

Sklep zajął lokal o powierzchni 127 mkw. To tylko jedna z kilku dużych zmian, które czekają Galerię Wisła w najbliższych tygodniach.

Odświeżony salon PRIMA MODA znajduje się na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie drogerii Rossmann i salonu marki VENEZIA, którego otwarcie w nowej – powiększonej - odsłonie zaplanowane jest na marzec. Dodatkowo, po sąsiedzku, na powierzchni ponad 250 mkw., swój sklep otworzy BIG STAR. Kolejne modowe premiery, o których Galeria Wisła poinformuje już wkrótce, przewidziane są na kwiecień.

Pomimo bardzo dużej konkurencji, wyniki osiągane przez sklepy Galerii Wisła są bardzo zadowalające i pozwalają z optymizmem patrzyć w przyszłość, o czym świadczą przedłużone i nowe umowy najmu. Płocki rynek jest bardzo chłonny, a związane jest to między innymi z wyższymi średnimi zarobkami mieszkańców miasta na tle średnich zarobków statystycznego Polaka – dodaje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym w płockim regionie. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach. Powierzchnia całkowita obiektu to 54 000 m², z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m². W Galerii Wisła znajdują się między innymi: Piotr i Paweł, Helios, RTV Euro AGD, Douglas, Smyk, New Yorker, Ochnik, Wittchen, Medicine, Unisono, Venezia, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Monnari. Goście mają do swojej dyspozycji 540 miejsc parkingowych.

Galerią Wisła zarządza firma JLL, która jest również odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.