Informacja prasowa

JLL agentem wyłącznym Marynarska Point 2

Firma doradcza JLL będzie odpowiadać za proces wynajmu budynku biurowego Marynarska Point 2, którego łączna powierzchnia to ponad 13 000 mkw.

09 lutego 2021

Budynek Marynarska Point 2 jest położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, stającej się już nie tylko dzielnicą dla biznesu, ale również dla życia i spędzania czasu wolnego. Niewątpliwym atutem budynku jest zlokalizowanie w sąsiedztwie głównej arterii komunikacyjnej miasta, czyli ul. Marynarskiej, oferującej szereg połączeń tramwajowych i autobusowych we wszystkich kierunkach miasta. Zaledwie kilka minut jazdy samochodem dzieli biurowiec od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jedno z większych centrów handlowych – Galeria Mokotów, nowe hotele oraz lokale usługowe. Budynek w ostatnim czasie zyskał nowy, świeży charakter zgodny z aktualnymi trendami.

„W ostatnim czasie w budynku Marynarska Point 2 przeprowadziliśmy szereg zmian i modernizacji, tak aby dostosować obiekt do zmieniających się potrzeb najemców. W ramach rewitalizacji strefy biurowej odświeżyliśmy między innymi recepcję, atrium i hole windowe. Naturalną kontynuacją tych zmian był wybór nowej agencji doradczej odpowiadającej za komercjalizację budynku. JLL jako doświadczony i zaufany partner stanowi idealne dopełnienie w procesie wdrażania zmian w Marynarska Point 2. Z niecierpliwością czekamy na efekty pracy ekspertów JLL”, mówi Jarosław Wnuk, General Manager, Bluehouse Capital.

Jedną z głównych zmian widocznych w procesie rearanżacji wnętrz Marynarskiej Point 2 jest wykorzystanie elementów zieleni w przestrzeniach wspólnych. Po wejściu do budynku uwagę gości przyciąga zielona, tonąca w roślinach ściana znajdująca się za recepcją. Komfortowy klimat dopełnia też nastrojowe oświetlenie i elementy drewna. Cała strefa nosi nazwę „Garden Point”.

„Po bardzo wymagającym 2020 roku przyszła kolej na nowe otwarcie i świeży start. Cieszymy się, że ten rok rozpoczynamy od uzupełnienia portfolio naszych projektów o biurowiec Marynarska Point 2. Nowa odsłona budynku i wszelkie wprowadzone w ostatnim czasie zmiany są nie tylko odpowiedzią na potrzeby najemców, ale również reakcją na aktualne trendy rynkowe. Mamy nadzieję, że nasza obecność przy tym projekcie dodatkowo wzmocni atrakcyjność budynku wśród aktualnych i potencjalnych najemców”, mówi Wiktoria Weilandt, Consultant, JLL.

O JLL


JLL (NYSE: JLL) to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest takie kształtowanie sektora nieruchomości, dzięki któremu świat zmienia się na lepsze. W służbie tej misji firma wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, pozwalające kreować najlepsze możliwości biznesowe, wyjątkowe przestrzenie oraz rozwiązania przynoszące długofalowe korzyści klientom, pracownikom oraz społecznościom, w których funkcjonuje. JLL jest spółką z listy Fortune 500 o rocznych przychodach 16,6 mld USD zatrudniającą na koniec marca 2021r. ponad 91 000 osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.