Informacja prasowa

JLL wyłącznym agentem na Wołoskiej

Wołoska 24 to nowoczesny, 11-kondygnacyjny budynek oferujący ok. 21 000 m2 powierzchni biurowej oraz ok. 1 000 m2 przestrzeni handlowo-usługowej

12 grudnia 2019

„Biurowiec Wołoska 24, podobnie jak pozostałe projekty biurowe Ghelamco, wyróżnia jakość i funkcjonalność. Budynek został zrealizowany według najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM, potwierdzającej energooszczędne i zielone rozwiązania, zapewniające wysoki komfort pracy. Biurowiec spełnia wymagania najemców reprezentujących różne branże, między innymi sektor finansowy”, komentuje Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland. 

Komercjalizacja Wołoskiej 24 to kontynuacja współpracy pomiędzy JLL a Ghelamco Poland. Eksperci JLL byli do tej pory odpowiedzialni za wynajem powierzchni w kompleksie Warsaw Spire, a aktualnie są odpowiedzialni za dwie najnowsze inwestycje dewelopera na warszawskiej Woli – The Warsaw HUB oraz Warsaw Unit.

„Przejęcie odpowiedzialności za wynajem powierzchni w biurowcu przy Wołoskiej to kolejny krok na drodze naszej wieloletniej i bardzo udanej współpracy z firmą Ghelamco. Biurowiec znajduje się w ważnym punkcie na mapie warszawskiego Mokotowa, pod doskonałym adresem - pomiędzy ulicami Domaniewską a Woronicza. Firmy, które mają tam swoje siedziby, doceniły świetną lokalizację, architekturę i rozwiązania zgodne z wymaganiami zrównoważonego budownictwa”, podkreśla Piotr Kamiński, Starszy Konsultant, JLL.

Komfortowy dojazd do budynku zapewniają dwa niezależne wjazdy od ulicy Wołoskiej i Magazynowej oraz bliskie sąsiedztwo przystanków autobusowych i tramwajowych. Biurowiec usytuowany jest ok. 15 minut drogi samochodem od centrum miasta i zaledwie 10 minut drogi od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Budynek oferuje swoim najemcom takie udogodnienia jak bankomat, kiosk i restaurację. Ponadto, sąsiedztwo centrum handlowego Galeria Mokotów zapewnia doskonały dostęp do rozmaitych punktów usługowych.