Informacja prasowa

JLL awansuje Mateusza Polkowskiego

Mateusz Polkowski objął funkcję Dyrektora Działu Badań Rynku i Doradztwa JLL w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

23 września 2019

Od momentu awansu Mateusz Polkowski blisko współpracuje z analitykami JLL w Czechach, na Słowacji, Rumunii i Węgrzech oraz jest odpowiedzialny za przygotowanie długoterminowych planów rozwoju tych zespołów. 

Mateusz kieruje polskim działem badań i doradztwa JLL od trzech lat i na przestrzeni tego czasu udało mu się umocnić naszą pozycję jako najbardziej rzetelnego źródła analiz dotyczących rynku nieruchomości w kraju. JLL jest autorem wiodących ekspertyz rynkowych w Polsce i z powodzeniem doradza klientom w podejmowaniu strategicznych z punktu widzenia ich biznesu decyzji. Awans Mateusza to bardzo ważny krok na drodze dalszego rozwoju tych kompetencji w pozostałych krajach regionu, gdzie jesteśmy obecni, oraz kolejny element pozwalający na większą integrację i współpracę wszystkich pięciu rynków”, komentuje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 

Mateusz Polkowski dołączył do JLL w 2007 roku. Posiada osiemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, które zdobył zarówno po stronie dewelopera jak i firmy doradczej.  Jest autorem i współautorem szeregu raportów badawczych, doradczych, studiów wykonalności i opłacalności dla największych deweloperów działających na polskim rynku, jak również publikacji JLL dotyczących trendów i prognoz dla sektora nieruchomości w Polsce.