Kino Helios w nowej odsłonie

Gruntowny remont kina Helios w Galerii Wisła. Eksperci JLL odpowiadają za komercjalizację i wynajem powierzchni handlowej i usługowej w płockim centrum.

13 lutego 2019

Prace modernizacyjne potrwają około trzech miesięcy. Są one prowadzone w sposób niezakłócający funkcjonowania kina.

Zmiany zaplanowano na całej powierzchni, nowy wygląd zyskają wszystkie sale kinowe oraz foyer. W ramach remontu wymienione zostaną fotele, systemy akustyczne, a także oświetlenie ogólne i przeszkodowe. Przy okazji renowacji pojawią się również nowe wykładziny.

 „Kino Helios jest prestiżowym najemcą Galerii Wisła. Wraz z jego pojawieniem się w tej części Płocka, mieszkańcy zyskali dostęp do nowej formy rozrywki. Prace modernizacyjne to wyjście naprzeciw potrzebom jego widzów - nowa aranżacja sal i wygodne fotele sprawią, że będą mogli w pełni zrelaksować się podczas seansów"- mówi Mariusz Czerwiak, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Kino Helios zajmuje w Galerii Wisła powierzchnię 2 000 mkw.i jest w stanie pomieścić 1 000 widzów. Obiekt posiada pięć klimatyzowanych sal, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. Dodatkowo w trzech salach została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

Za wynajem i zarządzanie Galerią Wisła odpowiadają eksperci z firmy doradczej JLL.