Klif wita nowych najemców

Portfolio najemców uzupełnią marka odzieżowa J&JOY oraz La Perla - klinika medycyny estetycznej. Eksperci JLL doradzali AEW Europe w procesie negocjacji umów

27 marca 2018

Sklep J&JOY zajmie powierzchnię 165 mkw. i będzie warszawskim debiutem tej marki oferującej odzież dla niej, dla niego i dziecka, o nowoczesnym kroju i wysokiej jakości. Z kolei istniejąca na polskim rynku od 16 lat La Perla wynajęła 82 mkw. Klinika już od marca oferuje klientom szerokie spektrum najnowocześniejszych zabiegów odmładzających i upiększających oraz usługi z zakresu chirurgii plastycznej.

Karolina Stankiewicz, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL, informuje: „Witamy w gronie najemców J&Joy i La Perla, które uzupełnią ofertę modową i usługową Domu Mody Klif, z obszaru marek premium. Jakość produktów oraz najwyższy standard usług oferowanych przez firmy doskonalne wpisuje się w profil obiektu".

Klif Warszawa to elegancka i nowoczesna galeria handlowa  o powierzchni GLA ponad 18 000 mkw. Obok zagranicznych butików linii premium skierowanych do najbardziej wymagającego klienta, w Klifie można znaleźć również ofertę znanych polskich marek lub tzw. marek aspirujących. DM Klif wyróżnia dogodna lokalizacja oraz czytelna mapa obiektu, umożliwiająca sprawne poruszanie się wewnątrz. Do głównych najemców galerii należą: Hugo Boss, Bagatt, Guess, Michael Kors, Trussardi, Sephora, Max Mara, Liu Jo, Pinko, Patrizia Pepe, COS, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Twinset, a także Vistula, Simple, Hera, Solar i inne. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyli także: Marc Cain, La Marqueuse oraz Elisabetta Franchi – jest to jedyny w Polsce butik monobrandowy marki.