LPP wchodzi do Opera Office w Gda?sku

Wkrótce część pracowników firmy LPP S.A. przeniesie się do nowej siedziby. Umowa najmu w biurowcu, za którego komercjalizację odpowiada JLL obejmuje 2400 m2.

29 sierpnia 2018

Opera Office w Gdańsku należącego do Benson Elliot i Sharow Capital i tym samym całkowicie dopełniła portfolio najemców. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest JLL.

„Decyzja o przeniesieniu części biur firmy do Opera Office w Gdańsku to efekt naszego dynamicznego rozwoju, zwłaszcza w ostatnim czasie. W chwili obecnej w centrali naszej firmy w Gdańsku pracuje 1 700 osób, których nie jesteśmy w stanie pomieścić w jednej lokalizacji, stąd wybór padł na Opera Office. To biurowiec, który zarówno pod względem swojego usytuowania, jak i standardu odpowiada naszym oczekiwaniom" - wyjaśnia Jacek Kujawa, wiceprezes zarządu LPP SA. 

„Cieszymy się, że LPP - firma, z której gdańszczanie są dumni – wybrała Operę Office do dalszego dynamicznego rozwoju marki. LPP dopełnia grono takich najemców, jak KPMG, Raiffeisen Bank Polska, PORR czy Metsa. Sukces Opery tkwi w jej przyjaznym, kameralnym klimacie, ponadczasowej architekturze oraz przyjemnym, zielonym otoczeniu. Nie bez znaczenia pozostaje również doskonała lokalizacja." -mówi Magdalena Sierant z JLL, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

„Witamy LPP w Operze, a JLL gratulujemy wykonanej pracy. Sukces Opery to również jej zespół, który czuwa nad tym, żeby jakość świadczonej przez ten obiekt usługi sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów." - dodaje Michał Pronski z Sharow Capital, Asset Manager budynku Opera. 

Oddany do użytku w 2012 r. budynek Opera Office to 8 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach naziemnych. W biurowcu znajduje się podziemna hala garażowa, do dyspozycji najemców pozostaje również kantyna. Obiekt jest położony przy jednej z głównych arterii Trójmiasta – Al. Zwycięstwa, w pobliżu stacji Szybkiej Kolei Miejskiej oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie znajduje się campus Politechniki Gdańskiej, Multikino i liczne punkty gastronomiczne i usługowe.