Mazop wybrał Hillwood Pruszków

Mazop Group, producent opakowań z tektury oraz przetwórstwem pianek polietylenowych, wynajął powierzchnię magazynowo produkcyjną w Hillwood Pruszków.

30 sierpnia 2018

Nowa siedziba Mazop jest związana z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa, firma przeniesie się tam z Izabelina.

„Realizowany wspólnie przez Hillwood i Polski Holding Nieruchomości park logistyczny w Pruszkowie wyróżnia się rozwiązaniami najnowszej generacji ułatwiającymi adaptacje według potrzeb najemców. Firma Mazop poszukiwała rozwiązania dopasowanego do swoich operacji, wiąże się z tym zmiana sposobu użytkowania budynku dla części produkcyjnej naszego klienta. Dodatkowo, ciągły i stabilny rozwój firmy wymaga zapewnienia dalszych możliwości rozwoju, które oferuje Hillwood w Pruszkowie.”, tłumaczy Norbert Kowalczyk, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

Park Hillwood Pruszków docelowo zaoferuje blisko 55 000 mkw. powierzchni, która będzie mogła zostać przystosowana zarówno do wysokiego składowania jak i na potrzeby lekkiej produkcji. Inwestycja jest zlokalizowana w Parzniewie, ok. 3 km od węzła Pruszków (autostrada A2) i 20 km od centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie parku logistycznego znajduje się przystanek kolejowy PKP linii Warszawa – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów – Skierniewice. Inwestycja zapewnia doskonały dostęp do głównych dróg transportowych w kraju: autostrada A2 łącząca Warszawę - Poznań - Berlin, a także dostęp do obwodnicy Warszawy - S8/S2, a międzynarodowy port lotniczy im. „F. Chopina” oddalony jest zaledwie o 15 km.