Pearson IOKI Sp. z o.o. przedłuża umowę w Nobel Tower

Budynek oferuje nowoczesne środowisko pracy oraz mocno stawia na proekologiczne rozwiązania, spełniając w tym zakresie wysokie wymagania najemcy

01 lipca 2019

Pearson IOKI Sp. z o.o., firma specjalizująca się w tworzeniu platform i materiałów e-learningowych do nauki języka angielskiego, przedłużyła umowę najmu na blisko 1 200 mkw. w biurowcu Nobel Tower w Poznaniu. W procesie renegocjacji najemcę reprezentowali eksperci z międzynarodowej agencji doradczej JLL

Pearson IOKI Sp. z o.o. to część globalnej grupy Pearson, który dostarcza cyfrowe rozwiązania dla branży edukacyjnej. Polski zespół firmy tworzą zarówno specjaliści IT, jak i eksperci biegle władający językiem angielskim, którzy wspierają przygotowanie treści platform e-learningowych oraz obsługę wśród ich użytkowników.

„Nasze biuro mieści się w samym sercu Jeżyc, jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Poznania. Taka lokalizacja niesie ze sobą wiele udogodnień – łatwy dojazd, bliskość wielu restauracji, sklepów i punktów usługowych, co pozytywnie przekłada się na komfort zespołu Pearson IOKI. Cieszymy się z przedłużenia umowy w biurowcu Nobel Tower, który spełnia nasze wymagania również pod względem technicznym”, tłumaczy Krzysztof Jasiak, Członek Zarządu w Pearson IOKI Sp. z o.o.

Nobel Tower, to 14-kondygnacyjny budynek klasy A, który został zaprojektowany z myślą o środowisku naturalnym. Zastosowane technologie pozwalają na znaczną redukcję zużycia energii oraz racjonalną gospodarkę zasobami naturalnymi i odpadami.

„Podczas renegocjacji kontraktu dla naszego klienta kluczowa była elastyczność umowy najmu, tak aby odpowiadała ona na bieżące potrzeby biznesowe Pearson IOKI. Ponadto, budynek oferuje nowoczesne środowisko pracy oraz mocno stawia na proekologiczne rozwiązania, spełniając w tym zakresie wysokie wymagania najemcy”, tłumaczy Zuzanna Kowalczyk, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.