Informacja prasowa

Regus z kolejnym biurem w Warszawie

Regus, wiodący dostawca rozwiązań obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął ponad 1 500 m2 powierzchni w biurowcu Witosa Point. Eksperci JLL doradzali najemcy

13 grudnia 2019

Należący do Grupy IWG, Regus, wiodący dostawca rozwiązań obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął ponad 1 500 mkw. powierzchni w biurowcu Witosa Point. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy. Biuro zajmie czwarte oraz piąte piętro kompleksu i zostanie otwarte na przełomie roku.

„Witosa Point to już 19 lokalizacja IWG w Warszawie. Chcemy, aby nasze biura były dostępne dla wszystkich mieszkańców stolicy, stąd decyzja o otwarciu nowego biura tym razem na dolnym Mokotowie.  Do wynajęcia powierzchni w tym obiekcie przekonało nas przede wszystkim sąsiedztwo kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta, czyli Wisłostrady, ul. Sobieskiego i Trasy Siekierkowskiej. Lokalizacja zapewni doskonały dojazd pracownikom mieszkających po obu stronach Wisły”, komentuje Rafał Gabteni, IWG Sales Director na Polskę.

Regus, należący do grupy IWG, jest największym na świecie dostawcą elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy. Sieć tej marki obejmuje niemal 3 000 centrów biznesowych w blisko 900 miastach w 120 krajach. W związku z programem franczyzowym, który w tym roku ruszył w Polsce, przewiduje się, że w najbliższych latach biur pod szyldem Regusa będzie jeszcze więcej. Dzięki bogatej palecie rozwiązań biurowych i coraz bardziej rozbudowanych usług w zakresie rozwiązań mobilnych, wirtualnych oraz zarządzania kryzysowego, najemcy mogą pracować w dogodnym dla siebie miejscu, czasie i stylu, w cenie dopasowanej do każdego budżetu.

„Podpisana umowa najmu w budynku Witosa Point świadczy o dynamicznym rozwoju firmy Regus i jej zdywersyfikowanym portfolio. Wybrany budynek daje dużą możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni biurowych, co wpisuje się idealnie w strategię marki, która słynie z oferowania powierzchni szytej na miarę klienta. Jest to ciekawa opcja dla firm poszukujących zarówno biur układzie otwartym, jak i gabinetowym”, dodaje Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Witosa Point oferuje ponad 6 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a także przestronną powierzchnię handlowo-usługową na parterze. Biurowiec składa się z sześciu naziemnych kondygnacji oraz podziemnego, dwupoziomowego parkingu z ponad 110 miejscami postojowymi. Lokalizacja przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta umożliwia sprawny dojazd do innych części Warszawy, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.