Selcos urośnie w Warsaw Distribution Center

Przedstawiciel prestiżowych marek pielęgnacyjnych i zapachowych odnowił i jednocześnie rozszerzył umowę najmu w parku magazynowym Warsaw Distribution Center.

20 listopada 2018

Po ekspansji będzie zajmować 1 100 mkw. powierzchni. W procesie negocjowania warunków najmu Selcos doradzali eksperci JLL, którzy reprezentowali najemcę również podczas podpisywania pierwotnej umowy w 2016 roku.

„Warsaw Distribution Center, jeden z największych parków magazynowych w granicach administracyjnych Warszawy, jest bardzo ciekawą opcją przede wszystkim dla średnich i mniejszych najemców celujących w obiekty zapewniające sprawną i szybką dystrybucję towarów. Stąd również decyzja Selcos o pozostaniu i ekspansji w ramach właśnie tej lokalizacji. Bardzo dobra lokalizacja i rozwinięta infrastruktura to czynniki wspierające rozwój biznesu naszego klienta", komentuje Mateusz Iłowiecki, Senior Consultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

W skład parku magazynowego Warsaw Distribution Center wchodzi pięć budynków o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 34 000 mkw. Obiekt oferuje przestrzeń magazynową oraz biurową. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (2 km) oraz bliskość autostrady A2 (9 km), która umożliwia szybki transport towarów w kierunku zachodniej granicy.