Czy Twoje biuro nadal pasuje do Twojej firmy?

Znajdź lub stwórz biuro, które dopasuje się do potrzeb Twoich pracowników i wpłynie na ich dobre samopoczucie. Wypracuj z nami najlepszą formę swojej firmy

Biura najlepiej dostosowane do Twojej firmy, jej budżetu i pracowników

Zmienia się przeznaczenie biur. Twoi pracownicy oczekują, że ich miejsce pracy ułatwi im kontakt, współpracę oraz będzie pozytywnie wpływało na ich samopoczucie. Aby zaspokoić potrzeby zarówno z punktu widzenia pracowników, jak i rachunku zysków i strat, firmy muszą postawić na bardziej wszechstronne miejsca pracy. Biura bardziej inteligentne, bardziej ekologiczne, elastyczne i zorientowane na doświadczenia.

Znajdziemy lub stworzymy idealną przestrzeń biurową dla Twojej firmy.

Pięć sposobów na doskonałą formę Twojej firmy

Znajdź najlepsze biuro

Nowe biuro lub dodatkowa powierzchnia na rozwój – pomożemy Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, wyszukując idealną przestrzeń do pracy i negocjując warunki najmu.

Wykorzystaj zalety hybrydowego modelu pracy

Stwórz skuteczną strategię pracy hybrydowej i zapewnij właściwe połączenie przestrzeni biurowej z elastyczną jej formą i modelem pracy zdalnej.

Przygotuj swoje miejsce pracy na przyszłość

Zadbaj o dobry projekt inspirującego, wyposażonego w nowoczesną technologię biura, które będzie wspierało Twoich pracowników i przyciągnie najlepszych kandydatów.

Stwórz biuro przyjazne ludziom i planecie

Realizuj cele ESG przy jednoczesnym zapewnieniu zdrowego i sprzyjającego produktywności środowiska pracy.

Stwórz odpowiednią sieć biurową dla swojego rozwoju

Optymalizuj warunki najmu powierzchni biurowej pod kątem odpowiedniej kombinacji miejsc pracy i planowania jak najlepszego wykorzystania przestrzeni.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

1 of 1

Wybierz biuro, które najbardziej Ci odpowiada

Bez względu na wielkość firmy zawsze opłaca się stawiać ludzi na pierwszym miejscu. Wyjaśniamy dlaczego inwestowanie w inspirujące i produktywne miejsca pracy może zwiększyć wydajność i poziom zadowolenia Twojego zespołu - oraz jak JLL może pomóc Ci znaleźć lub stworzyć odpowiednie biuro dla Twojej firmy.

Pobierz naszą broszurę ‘Firma w formie’

Pobierz naszą broszurę, aby dowiedzieć się w jaki sposób możemy stworzyć biuro pasujące idealnie do Twojej działalności. 

Porozmawiaj z ekspertem

Nasi eksperci zapoznają się z Twoimi oczekiwaniami i pomogą Ci stworzyć odpowiednie rozwiązanie biurowe dla Twojej firmy.

Jakub Sylwestrowicz

Head of Office Tenant Representation

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.