Gotowy na następny ruch? Zostaw to nam

Twoja umowa najmu biura wkrótce wygasa? Przeanalizujemy za Ciebie dostępne opcje i stworzymy inspirujące miejsce pracy, które wpisze się w potrzeby Twoich pracowników, środowiska oraz cele biznesowe firmy.

Podejmij właściwą decyzję dotyczącą Twojego biura

W dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy decyzja o przyszłym formacie biurze może wydawać się niemożliwa do podjęcia. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć wyjątkowe i inspirujące miejsce pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jego utrzymania, dostosować wielkość przestrzeni do pracy hybrydowej czy odnowić umowę najmu, nasz doświadczony zespół może Ci pomóc.

Ustal najkorzystniejszą strategię pracy hybrydowej, która spełni zarówno potrzeby Twoich pracowników jak i wesprze model operacyjny firmy.  

Sprawdź, czy aktualna umowa nadal odpowiada Twoim potrzebom. Poznaj opcje rynkowe, wynegocjuj lepsze warunki najmu lub znajdź właściwe biuro w najlepszej cenie.

Zaprojektuj idealne miejsce pracy dla swojej firmy. Stwórz zrównoważone, nowoczesne biuro, które zachęca do współpracy, pozytywnie wpływa na samopoczucie i odpowiada teraźniejszym potrzebom pracowników.

Your Next Office Guide
1 of 1

Zrób miejsce na nowe biuro

Twoja umowa najmu wygasa, a Ty nie masz pewności, jak powinno wyglądać następne biuro? Zapoznaj się z naszym praktycznym przewodnikiem umożliwiającym znalezienie lub stworzenie biura na miarę nowego środowiska pracy.

Przemyślmy wspólnie Twój następny ruch

Jak możemy pomóc?

Jakub Sylwestrowicz

Head of Office Tenant Representation

Ida Stankiewicz

Senior Director, Tenant Representation

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.