Budujemy Lepsze
Jutro

Wspólnie pracujemy nad zmianą otoczenia. Robimy to poprzez dołączenie rozwiązań i wartości z obszaru zrównoważonego rozwoju do wszystkich naszych aktywności.

Nasza strategia

Zrównoważony rozwój jest kluczowy dla JLL ponieważ rozwiązania z tego obszaru ułatwiają nam dostarczenie długoterminowej wartości naszym udziałowcom, stworzenie efektywnych i zdrowych przestrzeni dla naszych klientów i ich pracowników, a także lepszych warunków dla społeczności lokalnych.

Nasze podejście
 

Klienci

Pomagamy naszym klientom osiągnać ich cele z obszaru zrównoważonego rozwoju poprzez opracowanie innowacyjnych strategii, narzędzi oraz technologii.

Zespół  

Wspieramy pracowników w realizacji ich ambicji poprzez inwestowanie w rozwój, tworzenie inkluzywnej kultury korporacyjnej oraz bezpiecznego środowiska pracy.

Miejsca pracy 

Obniżamy zużycie energii i emisję dwutlenku węgla w biurach JLL, jak i w przypadku podróży służbowych


Społeczności

Prowadzimy szereg aktywości charytatywnych na poziomie globalnym i lokalnym, angażując naszych pracowników w te działania, które są dla nich najistotniejsze.

Fundamenty

Działania opierają się na trzech kluczowych fundamentach

Jak wdrażamy nasz program

Program Budujemy Lepsze Jutro ma zasięg globalny angażując jednocześnie wszystkie nasze zespoły lokalne. Liderem projektu jest Christian Ulbrich, CEO JLL na świecie. Nadzór nad operacjami sprawuje Richard Batten, odpowiedzialny za zrównoważony rozwój na skalę globalną.
Każdy kraj jest na innym etapie wdrożenia strategii zrównoważonego rozwoju, dlatego nasze działania są elastyczne i stopniowe. Globalnie wdrożony program daje wzorce i modele do zastosowania na największych rynkach, zgodnie z założeniami biznesowymi i z planem sformalizowania projektu Budujmy Lepsze Jutro w okresie długofalowym.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się jeszcze więcej o naszej strategii

Porozmawiaj z nami o zrównoważonym rozwoju

Nasi eksperci doradzą Ci w oparciu o analizę Twoich celów i potrzeb biznesowych.