Raport

Code-Life Balance

Biuro, po długiej przerwie ma wpływ na budowanie poczucia tożsamości, rytuałów i relacji między pracownikami

26 września 2023
Autorzy:
  • Maciej Traczyk
  • Szymon Semper
  • Jakub Zieliński
  • Mateusz Polkowski

Wspólnie z Just Join IT oddajemy w Państwa ręce opracowanie, które na podstawie badań przeprowadzonych wśród pracowników sektora tech w Polsce podpowiada jakie jest idealne miejsce pracy dla graczy tej branży.

Korzyści pracy z biura

Jak wynika z raportu, pracownicy branży IT traktują pracę z biura jako czynnik wpływający na utrzymanie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Dodatkowo, większość (75%) podkreśla istotność nawiązywania relacji z innymi współpracownikami.  Praca zdalna uświadomiła także znaczenie komfortu pracy i zwiększyła zainteresowanie połączeniem najlepszych cech przestrzeni typy open-space i jednoosobowych gabinetów.  

Badanie wskazuje, że lokalizacja biura jest kluczowym czynnikiem dla pracowników sektora IT. Firmy częściej decydują się na biuro w centrum miasta, aby zapewnić swoim ludziom dogodne miejsce pracy i przyciągać najlepsze talenty.

Harmonia

Pracodawcy, w dobie modelu pracy hybrydowej mają większą możliwość wpływu na samopoczucie pracowników, szczególnie zachowania tzw. work life balance. Praca z biura jest uznawana za czynnik wspierający tą równowagę, a potrzeba ciągłego wdrażania najnowszych rozwiązań z obszaru well-beingu jest kluczowa dla 80% pracowników z branży IT.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Raportem: "Code-Life Balance", który analizuje potrzeby pracowników branży IT w zakresie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.