Warszawa

Warszawa jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków inwestycyjnych w całym regionie CEE.

Miasto jest chętnie wybierane przez globalnych gigantów technologicznych, takich jak Facebook, Google i Samsung, wiele firm doradczych, w tym Deloitte, EY, KPMG i PWC oraz inne międzynarodowe i polskie korporacje. Co więcej, oprócz firm już tu obecnych, na Warszawę decydują się kolejni światowi gracze, czego świetnym przykładem są inwestycje J.P. Morgan czy Standard Chartered.

Warszawa jest największym miastem w Polsce, dziewiątą pod względem liczby ludności stolicą UE oraz politycznym, gospodarczym i kulturalnym centrum kraju. Gospodarka miasta ukierunkowana jest na usługi: przede wszystkim bankowość i finanse, ubezpieczenia, konsulting i media, a także przemysł elektroniki użytkowej i zaawansowanych technologii.

Warszawa to również atrakcyjne miejsce do życia i pracy. Miasto ma bogatą ofertę kulturalną i edukacyjną, a także doskonałe obiekty sportowo-rekreacyjne.

Co ważne, Warszawę cechuj dostępność komunikacyjna (w tym m.in. dwa lotniska międzynarodowe), rozwinięta infrastruktura drogowa, a transport publiczny stoi na bardzo wysokim poziomie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje z warszawskiego rynku nieruchomości.

Warszawa

Znakomicie znamy warszawski rynek i chętnie pomożemy w osiągnieciu Twoich celów.