Wizualizuj

Wykorzystaj wizualizację 3D, wirtualną rzeczywistość i wizualizacje danych, aby zbadać niewykorzystany potencjał.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się jak technologie mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu.
Analiza portfela i business intelligence

Połącz dane dotyczące budynków, obłożenia, kosztów i działalności w całym portfelu. Zastosuj narzędzia analityczne do pomiaru wartości, tworzenia prognoz i generowania użytecznych informacji na temat potencjału inwestycyjnego. 

Wirtualne spacery i testy adaptacji

Planuj i opracowuj budżety nowych przestrzeni. Szybko buduj plany przestrzenne 2D i 3D, testy adaptacji i wirtualne spacery. Korzystaj z narzędzi do budżetowania powiązanych z najnowszymi danymi i oprogramowaniem do projektowania, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Analiza lokalizacji

Wirtualnie eksploruj potencjalne lokalizacje, wykorzystując dane makroekonomiczne, planowane obiekty i zachęty podatkowe. Zobacz z bliska budynki, znajdujące się w sąsiedztwie udogodnienia i obiekty o podobnym poziomie czynszów.

Narzędzia do marketingu nieruchomości

Zaprezentuj nieruchomość w sposób inny niż dotychczas, wykorzystaj roszerzoną rzeczywistość, profesjonalne produkcje filmowe, zdjęcia z dronów i panoramy 360 stopni. 

Rozwiązania,
które pomogą w rozwoju Twojego biznesu

Skontaktuj się z nami

Chcesz wdrożyć nowy styl pracy, zoptymalizować funkcjonowanie Twojej nieruchomości, a może przetestować pilotażową technologię w Twoim biznesie?