Odkrywaj

Znajdź najlepsze przestrzenie, wykorzystując dane na temat rynku i portfeli inwestycyjnych oraz nowoczesne technologie.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób możemy Ci pomóc znaleźć najlepszą powierzchnię dla Twojego biznesu.
Doradztwo lokalizacyjne

Analizuj tysiące zmiennych, aby zawęzić listę potencjalnych lokalizacji dla Twojego biznesu. Wybierz najlepiej w oparciu o dane dotyczące rynku pracy, demografii, kosztów życia, podatków i zachęt inwestycyjnych oraz infrastruktury transportowej.

Reprezentacja najemcy

Znajdź odpowiednią przestrzeń dla pracowników i biznesu oraz podpisz lub odnów umowę najmu wynegocjowaną na jak najlepszych warunkach.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę.

Co-working i elastyczna przestrzeń

Przekształć tradycyjną przestrzeń w innowacyjne strefy coworkingu, aby wykorzystać rosnące zapotrzebowanie na elastyczne i kreatywne miejsca pracy.

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Analityka biznesowa

Połącz wszystkie dane, aby zwizualizować trendy i przygotować prognozy dotyczące wyników Twojej nieruchomości. Stwórz mechanizmy zarządzania danymi.

Porozmawiajmy 
o poszukiwaniu przestrzeni

Znajdź idealne biuro dla swojej firmy - takie, do którego Twój zespół będzie przychodzić z przyjemnością.