Oceń

Uzyskaj dostęp do analiz, informacji rynkowych i rozwiązań technologicznych, które pomogą Ci podjąć właściwe decyzje.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób możemy Ci pomóc znaleźć najlepszą powierzchnię dla Twojego biznesu.
Reprezentacja najemcy

Znajdź odpowiednią przestrzeń dla pracowników i biznesu oraz podpisz lub odnów umowę najmu wynegocjowaną na jak najlepszych warunkach.

Doradztwo lokalizacyjne

Analizuj tysiące zmiennych, aby zawęzić listę potencjalnych lokalizacji dla Twojego biznesu. Wybierz najlepiej w oparciu o dane dotyczące rynku pracy, demografii, kosztów życia, podatków i zachęt inwestycyjnych oraz infrastruktury transportowej.

Badania rynku i benchmarking

Podejmuj rozsądne decyzje inwestycyjne w oparciu o najnowsze badania, analizy i rekomendacje ekspertów. Poznaj rynek, trendy i akcjonariuszy. Porównaj swój budynek lub portfel pod względem nakładów kapitałowych, wykorzystania przestrzeni, wyników operacyjnych i zrównoważonego rozwoju z podobnymi spółkami i portfelami na całym świecie.

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę.

Zarządzanie transakcjami

Analizuj zobowiązania wynikające z tytułu najmu i wymagania dotyczące powierzchni, aby stworzyć elastyczną strategię dla swojego portfela. Zarządzaj transakcjami i zabezpiecz lub sprzedaj aktywa we właściwym czasie, na najlepszych warunkach.

Strategia portfela

Zbieraj i analizuj w czasie rzeczywistym dane dotyczące Twojej firmy, poszczególnych lokalizacji oraz rynku pracy. Wykorzystaj te wnioski w celu ograniczenia ryzyka i zwiększenia wartości, a także upewnij się, że Twoja firma jest gotowa na przyszłe wyzwania.

Porozmawiajmy
o poszukiwaniu powierzchni

Znajdź idealne biuro dla swojej firmy - takie, do którego Twój zespół będzie przychodzić z przyjemnością.