Podnieś efektywność aktywów

Podnieś wartość aktywów i ich efektywność.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób możemy Ci pomóc znaleźć najlepszą powierzchnię dla Twojego biznesu.
Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Reprezentacja najemcy

Znajdź odpowiednią przestrzeń dla pracowników i biznesu oraz podpisz lub odnów umowę najmu wynegocjowaną na jak najlepszych warunkach.

Zarządzanie projektami i kosztami

Zidentyfikuj wszystkie wydatki związane z projektem, a następnie opracuj i wdrażaj plan kosztów oraz mechanizmy zarządzania w zakresie zamówień, przetargów, czy administrowania kontraktami. Upewnij się, że każdy element procesu projektowego i budowlanego jest pod kontrolą.

Design & Build (Tétris)

Współpracuj z jednym partnerem, który odpowiada za planowanie, koncepcję projektu, kosztorys, kontrahentów oraz prace techniczne, aranżacyjne i budowlane.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę. 

Zrównoważony rozwój

Wdrażaj strategie mające na celu ograniczenie zużycia energii i redukcję kosztów operacyjnych. W przypadku nowych obiektów oraz renowacji projektuj przestrzenie pamiętając o zasadach ekologicznej certyfikacji.

Porozmawiajmy 
o poszukiwaniu powierzchni

Znajdź idealne biuro dla swojej firmy - takie, do którego Twój zespół będzie przychodzić z przyjemnością.