Doradztwo strategiczne

Zdobądź wiedzę o najnowszych globalnych trendach, rozwijaj swoją strategię i odkrywaj nowe opcje rozwoju. 

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób możesz z nami osiągnąć swoje cele inwestycyjne.
Doradztwo i badania rynku

Podejmuj rozsądne decyzje inwestycyjne w oparciu o najnowsze badania, analizy i rekomendacje ekspertów.

Repozycjonowanie nieruchomości i regeneracja tkanki miejskiej

Repozycjonuj swoją nieruchomość w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym i społecznym. Znajdź nowe zastosowanie dla swoich przestrzeni komercyjnych, w odpowiedzi na zapotrzebowanie pracowników, najemców, klientów, jak również mieszkańców miast, w których działasz

Doradztwo strategiczne

Poznaj możliwości rozwoju poszczególnych nieruchomości lub całego swojego portfela oparte o analizę otoczenia konkurencyjnego, trendów rynkowych oraz specyfiki projektu. Realizuj nowoczesne, zintegrowane z otoczeniem, przedsięwzięcia w we współpracy ze społecznością lokalną oraz instytucjami sektora publicznego. Zdobądź strategiczne rekomendacje odnośnie swojej inwestycji, jej kształtu, funkcji i przeznaczenia.

Inteligentne budynki

Wprowadź nowe technologie i zintegrowane systemy, aby zwiększyć efektywność budynków, stanowisk pracy i zespołu. Zyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność, że nieruchomość lub portfel działają sprawnie.

Zrównoważony rozwój

Wdrażaj strategie mające na celu ograniczenie zużycia energii i redukcję kosztów operacyjnych. W przypadku nowych obiektów oraz renowacji projektuj przestrzenie pamiętając o zasadach ekologicznej certyfikacji.

Zarządzanie ryzykiem

Określ skalę ryzyka związanego z portfelem i opracuj strategię zarządzania nim.

Porozmawiajmy
o inwestowaniu w nieruchomości

Uzyskaj praktyczne porady, wsparcie i wiedzę ekspercką z zakresu inwestycji w nieruchomości.