Optymalizuj

Zdobądź cenną wiedzę dzięki danym operacyjnym, które uzyskasz w czasie rzeczywistym.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób zarządzamy nieruchomościami naszych klientów. 
Analityka biznesowa

Połącz wszystkie dane, aby zwizualizować trendy i przygotować prognozy dotyczące efektywności Twojej nieruchomości. Stwórz mechanizmy zarządzania danymi. 

Inteligentne budynki

Wprowadź nowe technologie i zintegrowane systemy, aby zwiększyć efektywność budynków, stanowisk pracy i zespołu. Zyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność, że nieruchomość lub portfel działają sprawnie.

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę.

Zarządzanie nieruchomościami i aktywami

Zyskaj wsparcie ekspertów JLL w terenie oraz dostęp do całego spektrum informacji i usług dotyczących umów najmu, czynszów i opłat eksploatacyjnych i raportów z kondycji obiektu.

Zrównoważony rozwój

Zobacz, w jaki sposób jakość powietrza, oświetlenie, dostęp do oferty sportowej wpływają na zdrowie o produktywność użytkowników. Wybierz innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort.

Porozmawiajmy 
o Twojej nieruchomości

Zadbaj o efektywność nieruchomości po to, aby pracowały z korzyścią dla Ciebie i Twojego zespołu.