Zarządzaj lub outsourcuj

Zwiększ skuteczność działań i zdobywaj nowe kompetencje zespołowe, wykorzystaj efekt skali. 

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób zarządzamy nieruchomościami naszych klientów.
Zarządzanie nieruchomościami i aktywami

Zyskaj wsparcie ekspertów JLL w terenie oraz dostęp do całego spektrum informacji i usług dotyczących umów najmu, czynszów i opłat eksploatacyjnych i raportów z kondycji obiektu.

Rozwiązania techniczne i operacyjne

Zarządzaj budynkami w sposób przemyślany i efektywny oraz stwórz produktywne środowisko dla najemców i pracowników. Poznaj potencjał swojej nieruchomości, aby zwiększyć wydajność, zmniejszyć ryzyka i zoptymalizować koszty.

Zrównoważony rozwój

Zobacz, w jaki sposób jakość powietrza, oświetlenie, dostęp do oferty sportowej wpływają na zdrowie o produktywność użytkowników. Wybierz innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort.

Zintegrowane zarządzanie obiektami

Wykorzystaj rozwiązania technologiczne i ekspercką wiedzę, aby obniżyć koszty operacyjne, zwiększyć wydajność i stworzyć inspirujące otoczenie, które będzie atutem w procesie pozyskania nowych pracowników.

Zarządzanie najmem

Scentralizuj zarządzanie najmem, aby ograniczyć ryzyko i mieć pewność, że przestrzegane są zasady rachunkowości - bez względu na to, czy w portfelu znajduje się 20, czy 20 000 umów najmu. Przeanalizuj wszystkie warunki najmu, aby obniżyć koszty i odpowiednio wykorzystać sytuację na rynku.

Zarządzanie łańcuchem dostaw i zaopatrzeniem

Dobierz odpowiednie rozwiązania i usługi, aby efektywnie zarządzać nieruchomością oraz wykorzystaj efekt skali w celu zwiększenia siły nabywczej i oszczędności kosztów. Współpracuj z najlepszymi dostawcami.

Porozmawiajmy
o Twojej nieruchomości

Zadbaj o efektywność nieruchomości po to, aby pracowały z korzyścią dla Ciebie i Twojego zespołu.