Podnieś wartość aktywów

Podnoś wartość aktywów, ich efektywność i sposób funkcjonowania. 

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób zarządzamy nieruchomościami naszych klientów. 
Doradztwo w zakresie wynajmu

Pozyskaj najlepszych najemców i zatrzymaj ich jak najdłużej. Negocjuj warunki najmu, aby zapewnić pełen poziom wynajęcia obiektu.

Usługi dla obiektów typu prime
Zastanów się jak najlepiej wykorzystać potencjał Twojej flagowej nieruchomości. Zastosuj nowy model zarządzania obiektem, uwzględniający potrzeby użytkowników powierzchni - Twoich najemców i ich pracowników. Zadbaj o ich komfort, poczucie prestiżu i indywidualnego podejścia oraz oszczędzaj ich czas wdrażając nowe rozwiązania w obiekcie.
Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę. 

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Inteligentne budynki

Wprowadź nowe technologie i zintegrowane systemy, aby zwiększyć efektywność budynków, stanowisk pracy i zespołu. Zyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność, że nieruchomość lub portfel działają sprawnie.

Repozycjonowanie nieruchomości i regeneracja tkanki miejskiej

Repozycjonuj swoją nieruchomość w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym i społecznym. Znajdź nowe zastosowanie dla swoich przestrzeni komercyjnych, w odpowiedzi na zapotrzebowanie pracowników, najemców, klientów, jak również mieszkańców miast, w których działasz. Pamiętaj, że Twój obiekt powinien być integralną częścią otoczenia i przyczyniać się do poprawy jego jakości.

Porozmawiajmy
o Twojej nieruchomości

Zadbaj o efektywność nieruchomości po to, aby pracowały z korzyścią dla Ciebie i Twojego zespołu.