Angażuj

Przyciągnij najlepszych pracowników i najemców. Zadbaj o ich komfort, zdrowie i produktywność. 

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób zarządzamy nieruchomościami naszych klientów.
Strategia dotycząca nieruchomości
Opracuj strategię rozwoju i użytkowania Twojej nieruchomości tak, aby mogła odpowiedzieć na obecne i potencjalne wyzwania rynkowe, społeczne, czy urbanistyczne. Pamiętaj o spójności planów dla pojedynczego obiektu nie tylko z planami dla całego portfela, ale również Twojej firmy. Niech każdy element Twojej działalności pracuje na Twój całościowy sukces.
Inteligentne budynki

Wprowadź nowe technologie i zintegrowane systemy, aby zwiększyć efektywność budynków, stanowisk pracy i zespołu. Uzyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność, że nieruchomość lub portfel działają sprawnie.

Planowanie obłożenia

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę. 

Strategia miejsca pracy

Zadbaj o środowisko pracy, które wspiera innowacyjność i poprawia wyniki biznesowe. Zaprojektuj atrakcyjne, elastyczne przestrzenie, które odzwierciedlają kulturę organizacyjną Twojej firmy i są dostosowane do potrzeb pracowników.

Wynajem powierzchni

Pozyskaj najlepszych najemców i zatrzymaj ich jak najdłużej. Negocjuj warunki najmu, aby zapewnić pełen poziom wynajęcia obiektu.

Zrównoważony rozwój

Zobacz, w jaki sposób jakość powietrza, oświetlenie, dostęp do oferty sportowej wpływają na zdrowie o produktywność użytkowników. Wybierz innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort.

Porozmawiajmy
o Twojej nieruchomości

Zadbaj o efektywność nieruchomości po to, aby pracowały z korzyścią dla Ciebie i Twojego zespołu.