Kontroluj

Zachowaj zgodność z przepisami i postaw na przemyślane rozwiązania sprzyjające efektywnemu zarządzaniu kosztami.

Jak możemy
Ci pomóc?

Dowiedz się w jaki sposób zarządzamy nieruchomościami naszych klientów. 
Zarządzanie nieruchomościami i aktywami

Zyskaj wsparcie ekspertów JLL w terenie oraz dostęp do całego spektrum informacji i usług dotyczących umów najmu, czynszów i opłat eksploatacyjnych i raportów z kondycji obiektu.

Doradztwo w zakresie wynajmu

Podejmuj optymalne kosztowo przemyślane decyzje w oparciu o dane w zakresie czynszów i umów najmu. Analizuj wszystkie opcje - od przedłużeń umów do restrukturyzacji najmu.

Przewidywanie wykorzystania przestrzeni

Monitoruj, mierz i analizuj sposoby wykorzystania przestrzeni. Dowiedz się, w jaki sposób programy mobilności i odchodzenie od wyznaczania stałych miejsc pracy mogą zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Zapewnij zespołowi elastyczność i promuj współpracę.

Zarządzanie najmem

Scentralizuj zarządzanie najmem, aby ograniczyć ryzyko i mieć pewność, że przestrzegane są zasady rachunkowości - bez względu na to, czy w portfelu znajduje się 20, czy 20 000 umów najmu. Przeanalizuj wszystkie warunki najmu, aby obniżyć koszty i odpowiednio wykorzystać sytuację na rynku.

Zarządzanie transakcjami

Analizuj zobowiązania wynikające z tytułu najmu i wymagania dotyczące powierzchni, aby stworzyć elastyczną strategię dla swojego portfela. Zarządzaj transakcjami i zabezpiecz lub sprzedaj aktywa we właściwym czasie, na najlepszych warunkach.

Zarządzanie korporacyjnymi portfelami nieruchomościami

Monitoruj, mierz i analizuj w jaki sposób użytkowana jest przestrzeń w ramach Twojego portfela nieruchomości i jak zoptymalizować kontrakty najmu i koszty z nimi związane.

Porozmawiajmy
o Twojej nieruchomości

Zadbaj o efektywność nieruchomości po to, aby pracowały z korzyścią dla Ciebie i Twojego zespołu.