Nasza wizja


 

"Działamy w czasach dynamicznych przemian, które wymagają uważności, elastyczności i szybkiej reakcji. Dziś nie wystarczy po prostu podążanie za innymi. W JLL zawsze patrzymy w przyszłość. Identyfikujemy i odkrywamy nowe obszary działalności, zatrudniamy najlepszych ekspertów, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy portfolio usług. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes naszych klientów i możemy pomóc im w spełnieniu ambicji oraz realizacji celów. Ponieważ to właśnie nasi klienci stanowią fundament działalności JLL".

Tomasz Trzósło

Managing Director Poland & CEE

Disruption or Distraction?
Flex (r)ewolucja?

Czy elastyczne przestrzenie biurowe to tylko przelotny trend, czy może długofalowy kierunek rozwoju sektora biurowego? Według naszych prognoz, w ciągu kolejnych 5 lat segment przestrzeni flex będzie rósł o 30% rocznie, zmieniając modele i miejsca pracy. Dlatego zanim podejmiesz kluczową decyzję biznesową, upewnij się, że masz dostęp do najnowszych danych o trendach.

A jakiego biura Ty
potrzebujesz?

Biuro, w których pracujemy, to coś więcej niż nieruchomość. To tętniąca życiem przestrzeń, gdzie przenikają się różne sfery życia. Dlatego najlepsze, co możesz zrobić jako pracodawca, to zaangażować swój zespół w planowanie Waszej nowej siedziby. Wiemy, o czym mówimy – tak właśnie zrobiliśmy, przeprowadzając się do Warsaw Spire. Stwórz najlepszą przestrzeń dla Twojego biznesu i pracowników.

Nasze
historie

Mateusz dołączył do JLL w 2007 roku jako Starszy Analityk. Wcześniej odpowiadał za badania rynku i wynajem w firmie deweloperskiej Platan Group. To właśnie tam po raz pierwszy miał kontakt z zespołem JLL.

Zrealizowane
ambicje

woman searching for careers on tablet

Spełnij
swoje ambicje

Chcemy współpracować z najambitniejszymi. Jeśli cechuje Cię ambicja i motywacja, chcesz poznać świat nieruchomości, pracować z najlepszymi ekspertami i inspirującymi osobami, skontaktuj się z nami. Spełnij swoje ambicje z JLL.