Raport

Rynek biurowy w Warszawie - kwiecień 2019

Warszawa rozwija się bardzo dynamicznie, a jej charakterystyką jest ciągła zmiana. Jesteśmy świadkami fascynującej transformacji panoramy miasta.

29 kwietnia 2019

Warszawa jest gospodarczym liderem Europy Środkowo-Wschodniej, a metamorfoza stołecznego rynku biurowego jest tego bezpośrednim odzwierciedleniem. Najszerzej komentowaną informacją na rynku biurowym pierwszych kilku miesięcy 2019 roku była decyzja o konsolidacji i relokacji operacji mBanku na terenie Warszawy. Docelowo mBank zajmie około 40 000 m² , dzięki czemu będzie to jedna z rekordowych umów w historii polskiego rynku biurowego.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.