Raport

Rynek biurowy w Warszawie Październik 2019

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszej publikacji JLL podsumowującej pierwsze trzy kwartały 2019 r. na warszawskim rynku biurowym.

23 października 2019

Rok 2019 już teraz jest pełen rekordów. Do tej pory zawarto aż jedenaście transakcji najmu przekraczających 10 000 m², z czego dwie opiewały na ponad 40 000 m². Warszawa potwierdza swoją siłę gospodarczą i pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Wysoki popyt na biura napędza aktywność deweloperów komercyjnych. W I-III kw. 2019 r. do użytku oddano 142 300 m²  biur w 15 budynkach.

Wypełnij ten formularz, aby pobrać raport

Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

 

Informacja na temat ochrony prywatności

Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony  przekazywanych nam danych osobowych.

Dane osobowe, które zbieramy, służą do celów związanych z obsługą zapytania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.