Historia klienta

Telewizyjna Grupa Mediowa SKY

Jedna z największych telewizyjnych grup mediowych w Wielkiej Brytanii zaprezentowała niedawno swoje nowe miejsce pracy, zaprojektowane na bazie ludzkich doświadczeń. Połączyliśmy siły ze SKY, aby rozpocząć tę pionierską podróż.

Celem SKY było stworzenie ich siedziby w formie kampusu – Media Campus – uwzględniającego m.in. flagowy budynek SKY Central. Nowa koncepcja zmieniłaby doświadczenie i wrażenia z pracy 3 500 osób. Ten ambitny projekt zakładał zagwarantowanie każdemu pracownikowi firmy swobodnego wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji zadań, umożliwiając im tym samym efektywne wykonywanie swoich obowiązków.

Ten duży projekt obejmował współpracę w całym zespole nieruchomości SKY – firma potrzebowała dostępu do elastycznego i skalowalnego zarządzania projektem, zarządzania kosztami i planowania zmian, które działałyby płynnie i były osadzone w zespole klienta.

Efekt? Zintegrowany kulturowo zespół, który zmienił pomysły w działania z dnia na dzień. Ale największy wpływ odczuli pracownicy pracujący w SKY Central i na całym terenie kampusu. Ceniony i pełen energii zespół zajmuje teraz pionierskie miejsce pracy, które w pełni wzmacnia jego potencjał.